22 Nisan 2012 Pazar

Gelinlerin Savaşı

Gönderen Bestesiyleannesi zaman: Pazar, Nisan 22, 2012
Tepkiler: 
Bu film otobüs filmimdir. Yani seyahat ederken otobüs koltuğunun ekranında izlenen seçmece filmlerden. Uzun zaman önce bir kez daha yarım yamalak izlediğim ama hatırlamadığım, tekrarını izleyince tadına vardığım bir film oldu kendisi.

Çok sevdiğim Anne Hathaway + Kate Hudson'ın sevimliliği eklenince gayet şirin bir iş çıkmış ortaya. "Hayatlarının her anını birlikte geçiren iki yakın arkadaş, aynı gün evlenmek zorunda kalırsa nasıl komik anlar yaşanır?" temalı bir hikaye. Düğün telaşının stresi her iki gelini de sarınca işler biraz karışıyor ve izlerken biz kadınlar için eğlenceli anlar başlıyor. 

Filmle ilgili aklımda kalan en önemli noktalar, Kate Hudson'a çok yakışan saç modeli (denesem mi diye düşünmedim değil), yine Kate Hudson'ın mükemmel denilebilecek kadar kendisine yakışan gelinliği ve Anne Hathaway'in her zamanki sadeliği. Kısaca benim gibi yeni evliyseniz, bu telaşları çok yakın zamanda yaşadıysanız ya da şu anda tam da evlenme arefesindeyseniz, bu film sizi eğlendirir. Erkeklerin ise pek ilgisini çekeceğini sanmıyorum.
işte o saç:)
Filmin orijinal adı Bride Wars. Fragmanını izlemek için buraya tıklamanız yeterli. Filmin imdb notu 10 üzerinden 5.0 (kötü!), sinemalar.com daki notu 10 üzerinden 7.6. Bir otobüs yolculuğunu zevkli hale getirmeye yettiği için ben 10 üzerinden 6 veriyorum.


Bu aralar Anne Hathaway'e mi taktım nedir...:)

0 yorum:

Yorum Gönder

Bir blogun en çok ihtiyaç duyduğu şey yorumdur. İşte tam da bu sebepten, aklına geleni yaz...

 

kırmızı kiraz Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea